Pracownia Matematyki
Pałacu Młodzieży w Katowicach
ostatnia aktualizacja: 20.04.2018



konkursy
zajęcia regularne
zajęcia okazjonalne
wykłady
komunikaty
obozy, spotkania
Klub Spinor

pracownicy:
Dorota Kolany
Justyna Bry¶

zaloguj

znajomi Delta ¦wiat Matematyki MMM

Sejmik w liczbach

liczba
prac
liczba
finalistów
liczba
miast
liczba
jurorów
I OSM12834
II OSM281062
III OSM7912173
IV OSM5810176
V OSM59101211
VI OSM381079
VII OSM3510810
VIII OSM3110710
IX OSM3017137
X OSM3718910
XI OSM104261913
XII OSM175232515
XIII OSM129262214
XIV OSM66201911
XV OSM121192610
XVI OSM171202713
XVII OSM141203413
XVIII OSM247204817
XIX OSM193164414
XX OSM153204118
XXI OSM150222718
XXII OSM129213019
XXIII OSM108202718
XXIV OSM139183212
XXV OSM121182517
XXVI OSM89202516
XXVII OSM134213218
XXVIII OSM????
Pracownia Matematyki Pałacu Młodzieży w Katowicach, Mikołowska 26, 40-066 Katowice
e-mail: dorota.kolany@wp.pl, tel.32 2516 431 wewn. 1343 (w godz. 16:00-18:30)